Opowiadanie o swoim hobby po niemiecku

Pobierz

Polish Basil Jones: Ale tak naprawdę to zaczniemy opowiadać o tej ewolucji od hieny.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Aby opowiedzieć o swoich zainteresowaniach możemy zastosować poniższe wyrażenia: am Sportwettkampf teilnehmen - brać udział .Quiz o rodzinie po niemiecku.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Udostępnij.. Pomocy !. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po niemiecku.Opowiesz o swoim hobby po niemiecku ?. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa opowiadanie i dodaj je do swoich fiszek.. 2011-05-04 19:24:02; Opisz swoje hobby w pięciu zdaniach, oczywiście dodaje do naj 2011-04-28 20:26:54; opisz w min.7 zdaniach wydarzeie przemienienia na gorze tabor 2011-01-27 15:31:43Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.. Czyżbyśmy nie znali swoich zalet?. Nie możesz po prostu bez tego żyć!. Odpowiedz.. dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.II..

Zainteresowania po niemiecku.

Tłumaczymy takie zdania na język polski zaczynając od czasownika Lubię.. Kiedy dojdzie do rozmowy na temat naszego konika, jesteśmy w stanie mówić o nim godzinami, jednak by czynić to w języku angielskim, musimy znać słownictwo i zwroty, bez których rozmowa o naszym hobby jest niemożliwa.Postaramy się odgadnąć Twoje hobby!. Czy nadajesz się na MORSA?. Kilka przykładów opowiadania o zainteresowaniach po niemiecku używając słówka gern: Ich reise gern.. - Ja interesuje się sportem.. "Jakie są Pani mocne strony?". - Czym się interesujesz (hobby)?. Pytania i odpowiedzi na rozmowie kwalifikacyjnej po niemiecku.. Znasz już drugi odcinek podcastu "5 MINUTEN DEUTSCH" - Opowiadanie o swoich zainteresowaniach po niemiecku.. Poland_123 4 miesiące temu.. Możemy stosować w niej dialogi, idiomy i skróty.. 25 pkt za rozwiązanie + 13 pkt za najlepsze rozwiązanie - 31.1.2017 (15:29) - przydatność: 80% - głosów: 10Opisz swoje hobby w conajmniej 8 zdaniach.. Przydatność 65% Hobby.. "Opowiadanie o swoich zainteresowaniach - Ćwiczenia" to kontynuacja nauki prostych wyrażeń, za pomocą których opowiesz o swoim hobby.. Opisuje ona prawdziwe lub wymyślone wydarzenia.. Ich bin ein Fan von… - Jestem fanem …Opowiadanie po niemiecku to rodzaj wypowiedzi pisemnej, która pozwala nam puścić wodze swojej wyobraźni..

Zainteresowania po niemiecku Hobby po niemiecku.

Co znaczy i jak powiedzieć "opowiadanie" po niemiecku?. Twoją pasją jest śpiewanie, nie ważne gdzie : w autobusie czy w domu, albo nawet w szkole.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - niemiecki!Przykładowy opis rodziny po niemiecku.. 2012-03-04 20:33:32 Co moge opisać o swoim hobby rysowaniu 2014-06-11 09:47:01 Zaraź mnie swoim największym hobby .. Nie masz jednak pewności, czy udało Ci się prawidłowo powtórzyć wszystkie wyrażenia?Są to chyba najbardziej naturalne sposoby pytania się o hobby po niemiecku.. Dowiemy się z niej jak zapytać o czyjeś hobby oraz w jaki sposób opowiedzieć o swoim ulubionym sposobie spędzania wolnego czasu.Hobby po niemiecku.. 2010-12-25 15:09:39Napisz po niemiecku o swoim hobby.. Masz świetny pomysł na quiz?. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers .Napisz coś o swoim koledze po niemiecku(5-10)info.. Skomentuj.. - Erzählung, Geschichte, Historieopowiadać o - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa opowiadać o w słowniku online PONS!. Opowiadasz o sobie, więc każdy czasownik będzie miał końcówkę-e.. Meine Mutter heißt Eva.Mówienie o hobby w języku angielskim - przydatne słownictwo i zwroty..

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

Zwroty typowe dla opisu miejsca zamieszkania.Das Hobby - hobby Tematem dzisiejszej lekcji będą zainteresowania i czas wolny.. Zadanie jest zamknięte.. Przecież kto nie ma pojęcia o swoich talentach, nie będzie wiedział jak je rozwijać.Jak jest opowiadanie po niemiecku?. Dlaczego jest to tak trudne pytanie?. Zgłoś nadużycie.. Drugim sposobem opowiadanie o swoim hobby jest dodawanie do odmienionego czasownika słowa gern.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Opowiadamy o zainteresowaniach.. Nowe, przydatne słownictwo do opisu miejsca zamieszkania.. Opowiedz nam o swoim dniu, a my .opowiadanie - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!. Moje miejsce zamieszkania.. Postaramy się odgadnąć Twoje hobby!. Wiele osób twierdzi, że łatwiej jest im mówić o wadach niż zaletach.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt