Za co kocham polskę uzasadnij swoją odpowiedź

Pobierz

Nie powinno więc dziwić, że to "pytanie rzeka" wywołało prawdziwą powódź email'ową na naszej skrzynce internetowej.#1.. 5.Kocham Polskę, ponieważ ma piękny język.. Wpisujemy za co kochamy Polskę, dlaczego tu żyjemy, dlaczego nie wyjedziemy - doceń to co masz.. Swoje odpowiedzi przedstawili za pomocą rysunków- sketchnotek na tekturowych konturach Polski.. Najnowsze pytania w kategorii Język Polski .. Stąd też taka różnorodność w gwarze.. Podczas napadów na Polskę, było ciężko lecz nigdy nasi rodacy się nie poddali.Za co kocham Polskę?, na to pytanie próbowali dziś odpowiedzieć uczniowie klasy Specjalnej Przysposabiającej do Pracy w Kowanówku.. 2009-08-06 20:34:33; Prosze o szybk ą .. Kocham Polskę za to że nigdy się nie poddaje.. Pierogi ruskie uwielbiają chyba wszyscy.. Bardzo lubimy narzekać.. 14 lutego 2016 Młodzież Wszechpolska rozdawała mieszkańcom Szczecin plakaty z .Koniec kropka J. Za ambicje, które mamy jako państwo od lat walczące o swoje, i jako ludzie dążący, by żyć lepiej, mimo ograniczeń, które napotykamy.. Paweł Florczak 11 listopada 2018 4 Polska to nasza Ojczyzna, nasz Dom.. Doceniają wartości architektoniczne, tereny zielone i wiedzą o prawdziwych perełkach regionu, których nie znają przyjezdni czy turyści.. Kocham/lubię Polskę za .Dziś o tym za co Kocham Śląsk.. nie wyobrażasz sobie mieszkania gdzie indziej, tu masz swoją rodzinę, przyjaciół..

Uzasadnij swoją odpowiedź.

4.Kocham Polskę, ponieważ jest wyjątkowa i Polacy są wyjątkowi.. Historyczne zabytki, niecodzienna architektura i zdumiewająca przyroda Polacy kochają swoje miasta, bo znają je najlepiej.. Uzasadnij swoją odpowiedz TEMAT NA STRONĘ 2 Zobacz odpowiedzi Reklama Odpowiedź 1.0 /5 1 Emilka4771 kocham polske poniewaz jest dla nas jak mama Reklama Odpowiedź 1.0 /5 1 olcia3218 Kochamy Polskę za to, że jest naszą ojczyzną i domem Reklama Chcesz jeszcze o coś zapytać?. Napisz, ze się w niej urodziłeś/aś.. Mój pradziadek walczył o wolność w czasie II Wojny Światowej- byłZobacz 5 odpowiedzi na pytanie: Napisz ,,Za co kochasz swój kraj?". Kocham Polskę za to, że ma dobre jedzenie.. Kocham za Mazury i za polską gościnność.100 powodów, za które kochamy Polskę!. Odpowiedz.Generalnie jesteśmy negatywnie nastawieni do naszego kraju.. Lubimy Polskę za wszystkie nasze wzloty i upadki, za niezłomność i waleczność Polaków, umiejętność zjednoczenia się w trudnych chwilach.. UWAGA!. Prawa Dziecka 2. za troskę o zdrowie w czasach zarazy 3. za możliwość podróżowania 4 za wolność wyznania Szymon K. 6E Kocham Polskę ponieważ jest to moja Ojczyzna.. Prosze o szybką odpowiedź .. Prosze o szybką odpowiedź!. Oto 100 podróżniczych powodów (kolejność losowa): Za ulicę Piotrkowską w Łodzi Za Centrum Nauki Kopernik w Warszawiepolskę kocham za to że jest to piękny kraj ma on wspaniałą kulturę dobre potrawy można napotkać w nim wielu wspaniałych i życzliwych ludzi.polskę kocham też za to że jest to kraj w którym urodziłam się ja i wielu sławnych i cenionych polaków takich jak henryk sienkiewicz ,wisława szymborska czy też znana nam mistrzyni olimpijska w pływaniu otylia …Za co kochasz polskę?.

Uzasadnij swoją odpowiedź .

- Wybrałam ten temat, bo wydawał mi się najłatwiejszy, ale kiedy zaczęłam pisać okazało się, że wcale nie tak łatwo odpowiedzieć na pytanie o miłość do swojego kraju.. Jednak po chwili namysłu pojawiły się wśród naszych ankietowanych przykłady tego, za co cenimy Polskę.. Za historię bliższą i dalszą i za tą bardziej osobistą.SUBSKRYBUJ mój kanał: akcja Kocham Polskę.. Śląsk w swojej historii przeszedł bardzo wiele, byliśmy pod panowaniem Polski, Czech i Prus/Niemiec - tak w sumie na przemiennie.. Za to, że jesteśmy kreatywni, pracowici, zaradni, ciekawi świata i innych.. Można tu spotkać bardzo wielu ciekawych ludzi.. Wszystkie zupełnie inne, wyjątkowe i niepowtarzalne.Ludzie, język, kultura, przyroda - nigdzie takich nie ma.. Szkopeksylwia @Szkopeksylwia.. To tutaj wracamy po każdej naszej podróży, to tutaj założyliśmy rodzinę, to tutaj żyjemy.. Question from @Szkopeksylwia - Liceum/Technikum - Polski.. To nie tylko Niemiecki połamany z Polskim - są też wyrażenia którymi dogadamy się z Czechami Te wszystkie lata oddzielania .Witam.Dzisiaj, w dniu tak ważnej rocznicy dla naszego kraju, chciałbym abyście powiedzieli mi za co kochacie naszą ojczyznę.Jun 13, 2022 Nasz kraj ma też bardzo ciekawą historię, z której możemy być dumni.Zresztą mamy o wiele więcej powodów, aby kochać Polskę!.

Za co kochamy Polskę .

Chciałabym napisać, że polska może się poszczycić jedną z najdłuższych historii państwa, tylko nie wiem, czy to na pewno jest poprawne, dzięki za pomoc.. - napisz wypracowanie, w którym podzielisz się sowimi refleksjami i przemyśleniami.. Zaczęliśmy dyskutować z rodzicami i rodzeństwem za co można kochać kraj.Heej, piszę właśnie pracę na j.polski.. Od wspaniałego, królewskiego Krakowa, przez Wrocław, Trójmiasto, Poznań, Bydgoszcz czy Warszawę.. Nasz chleb, masło, oscypki czy kabanosy.Czuję, że jestem w stanie wiele tu osiągnąć, jeśli tylko zechcę.".. Prosze o pomocccc +1 pkt.. Poznali historię swojego regionu, a nawet byli świadkami jej tworzenia.. Znajdź więcej odpowiedzi Zadaj pytaniePolskę kocham przede wszystkim za to, że jest bardzo pięknym krajem, w szczególności mam na myśli przyrodę.. Kocham ją za to, że w kilka godzin z gór można trafić nad morze.. 0 komentarze:Zadanie: proste ale bardzo ważne proszę pomóżcie za Rozwiązanie:polskę kocham za to że jest to piękny kraj ma on wspaniałą kulturę dobre potrawy można napotkać w nim wielu wspaniałych i życzliwych ludzi polskę kocham też za to że jest to kraj w którym urodziłam się ja i wielu sławnych i cenionych polaków takich jak henryk sienkiewicz ,wisława szymborska czy też znana .Kocham Polskę za historię.. Właśnie za ludzi, którzy tu mieszkają - to za nich Polskę kocham najbardziej..

Za co kochasz polskę?

Dotyczy ona tego, za co kocham Polskę.. Za wspaniałe, wielkie miasta Największe polskie miasta, z przepięknymi starówkami, wyjątkową architekturą i niepowtarzalnymi zabytkami.. Proszę nie pisać za co nie lubimy, co jest złe, co byśmy zmienili, co zrobić, jak zmienić - macie wszystkie inne wątki, od giełdy po kawały.. Tu same pozytywy!. 3.Kocham Polskę, ponieważ jest to wolny kraj.. Kocham Polskę za pory roku; za piękną wiosnę, zieloną i kwitnącą, lato pachnące skoszoną trawą, złotą polską jesień, zimę w górach.. Za naszych przodków, za niezłomność i honor Potrafimy docenić bogatą polską historię, z której jesteśmy dumni.. Na wszystko- od pogody, po zarobki i sąsiadów.. Uważam też, że Polacy są ludźmi niezwykle inteligentnymi w porównaniu do innych narodów.. #2.Z okazji 100 lat..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt